Centrum Usług Szklarskich

Zabudowy prysznicowe

Parawany nawannowe

Klientom, którzy nie chcą rezygnować z walorów prysznica w wannie proponujemy parawany nawannowe. Jest to stosunkowo nowe rozwiązanie, od mniej więcej roku odnotowujemy coraz większe zainteresowanie tym produktem. Parawan szklany jest łatwy w utrzymaniu czystości, estetyczny, porządnie wygląda, jest przezroczysty, więc nie zmniejsza łazienki i nie rzuca się w oczy. Doskonała alternatywa dla parawanów z innych materiałów.
Parawan może składać się z jednej części lub z dwóch, a nawet trzech. Istnieje wiele wariantów parawanów, m.in. jedna stała część, jedna składana część, jedna stała część jedna składana, dwie składane, itd.

Grubość szkła w zależności od wariantu - 5mm, 6mm, 8mm, a nawet 10 mm. Przy tym produkcie zalecamy tylko zastosowanie szkła w wersji hartowanej.

Korzystamy tylko z wysokiej klasy okuć do szkła wykonanych z mosiądzu lub stali nierdzewnej. Kostki montażowe, profile, drążki stabilizacyjne i inne mocowania dostępne są w wykończeniu: chrom, stal szczotkowana, tzw. inox, satynowane (anoda) oraz złotym.

Zalecamy także pokrycie szkła powłoką ułatwiającą jego czyszczenie - Clear Shield®.

Zapytania oraz wyceny proszę kierować na adres: info@centrum-uslug-szklarskich.pl.