Centrum Usług Szklarskich

Zabudowy prysznicowe

Panele szklane do łazienki

Szkło w bardzo szybkim tempie wypiera kafelki z łazienek. Jest to trwały trend, gdyż szkło ma niepodważalne atuty. Łatwe do utrzymania w czystości - jest idealnie gładkie, nie ma zakamarków i fug. Szkło, lustra przez swoje odbicie powiększają pomieszczenia. Szkło z grafiką lub zdjęciem nada charakter naszej łazience - zatem mamy nieocenione walory dekoracyjne. Tafla szkła, w zestawieniu z wielokrotnie podzieloną fugami kompozycją płytek glazurniczych, daje wrażenie przestrzeni, wolności, gładzi, czystości.

Oferujemy szkło:

Grafikę lub zdjęcie (jeśli ktoś nie ma własnego) wybieramy z banków zdjęć zamieszczonych na serwisach shutterstock.com lub fotolia.pl (na każdym z nich znajdziemy pogrupowane w wygodne kategorie ok. 30 milionów propozycji). Należy nam podać symbol zdjęcia lub link. W miarę możliwości dostosujemy format zdjęcia do formatu panelu szklanego. Zakup zdjęcia oraz wybranie rozdzielczości leży już po naszej stronie.

Lakierujemy szkło na kolory spośród palety RAL lub NCS. Szkło Lacobel dostępne we wszystkich produkowanych kolorach (ok.30).

Zapytania oraz wyceny proszę kierować na adres: info@centrum-uslug-szklarskich.pl.