Centrum Usług Szklarskich

Zabudowy prysznicowe

Kabiny - Ścianki typu walk-in

Szkło przeznaczone zwłaszcza do kabin prysznicowych oraz szkło piaskowane zalecamy pokryć powłoką ułatwiającą czyszczenie. Do zabezpieczenia szkła naszych Klientów wybraliśmy najlepszy dostępny na rynku od ponad 30 lat - wielokrotnie nagradzany, innowacyjny system ochrony szkła przed zabrudzeniami, zaciekami i wzrostem bakterii - ClearShield®.
Pracownicy naszej firmy przeszli szkolenie w jaki sposób aplikować 4-stopniowy system Clear Shield®, aby był najskuteczniejszy.

Właściwości użytkowe powłoki Clearshield® zostały potwierdzone niezależnymi badaniami organizacji, laboratoriów, ośrodków uniwersyteckich i wiodących hut szkła na całym świecie.

Łazienka jest miejscem szczególnie narażonym na zabrudzenia, a utrzymanie jej w czystości wymaga dużej systematyczności i wysiłku. Najpoważniejszym problemem jest osadzanie się kamienia kotłowego na ścianach kabiny prysznicowej, a wysoka wilgotność przyspiesza ten proces. Tworzy on nieestetyczny i trudny do usunięcia nalot.
Clear Shield® przekształca powierzchnię zwykłego szkła w szkło o właściwościach nieprzywierających (dzięki trwałym wielocząsteczkowym wiązaniom chemicznym).

ClearShield Shower Glass gwarantuje1:

Wśród zdjęć naszych realizacji znajdą Państwo przykłady:

Efekty najlepiej obejrzeć na filmikach zamieszczonych w serwisie youtube: https://www.youtube.com/user/RitecInternational/videos.

Jak postępować z zabezpieczonym szkłem systemem Clear Shield®?
Szkło należy czyścić poprzez opłukanie po kąpieli ścianek kabiny bieżącą wodą, gdy zajdzie potrzeba należy użyć rozcieńczonego bardzo wydajnego koncentratu Clean All firmy Ritec dostępnego w sprzedaży w naszej firmie. Tak jak w przypadku żadnej powłoki, nie należy używać silnych środków chemicznych.

1) Opis został zaczerpnięty z materiałów producenta ClearShield® angielskiej firmy Ritec.