Centrum Usług Szklarskich

Szyby do maszyn budowlanych i rolniczych oraz wózków widłowych

Wszyscy wiemy, jak często maszyny budowlane i rolnicze narażone są na bicie szyb od kamieni. W serwisie danej marki można zamówić szybę do maszyny, jednak kwoty są znaczące, a czas realizacji to często w najlepszym wypadku dwa tygodnie.
W odpowiedzi na liczne zapytania uruchomiliśmy świadczenie usług w zakresie wykonania i ewentualnej wymiany szyb w różnego typu maszynach. Wykonujemy tylko szyby płaskie, o rożnych kształtach wraz z otworami. Możemy także wykonać czarne malowanie na obrzeżach szyby.
Czołowe szyby najczęściej wykonujemy z szyb klejonych, boczne najczęściej ze szkła hartowanego.
Jeśli szyba nie jest prostokątna, to do złożenia zamówienia konieczny będzie rysunek, szablon lub element, w który trzeba odprawić szybę. Jeśli trzeba wykonać otwory, to także prosimy o dostarczenie takiej informacji.

Wykonujemy także naprawy foteli do maszyn budowlanych, rolniczych i wózków widłowych. Przywracamy świetność fotelem nawet z dużymi ubytkami pianki czy gąbki. Jedną z gałęzi naszej rodzinnej firmy jest Tapicerstwo. Dzięki temu kompleksowo, w jednym miejscu możemy Państwu zarówno dostarczyć nowa szybę, jak i naprawić fotel.

Współpracujemy z firmami budowlanymi, serwisami maszyn i wózków widłowych, wypożyczalniami maszyn oraz klientami detalicznymi.

Zapytania oraz wyceny proszę kierować na adres: info@centrum-uslug-szklarskich.pl lub telefonicznie.