Centrum Usług Szklarskich

Panele szklane z podświetleniem LED

Oświetlenie diodami LED to same korzyści: mały pobór prądu, małe rozmiary, duża trwałość, mała wartość napięcia zasilającego, duża sprawność, duża wartość luminacji. Niska temperatura pracy sprawia, że diody Led nie nagrzewają szkła.
Doskonale nadaje się do podświetlania szkła.

Podświetlamy:

Diody LED mogą generować światło białe neutralne lub zimne. W ofercie mamy także diody RGB, czyli kolorowe. Przy diodach kolorowych otrzymują Państwo także pilota, którym można wybrać kolor (czerwony, zielony, niebieski, biały, pomarańczowy, żółty, morski, fioletowy) oraz tryb (kombinację) wyświetlania kolorów i prędkość. Diody występują w wersji wodoodpornej lub nie.

Szkło. Najlepsze do podświetleń jest szkło matowe, np. satynowane. Występuje ono w dwóch wersjach, na szkle zwykłym (zielonkawym) i na szkle optiwhite (bialutkim). Ze względu na walory dekoracyjne najczęściej podświetla się szkło optiwhite (bialutkie). Bije wtedy z niego światło o pięknej barwie, lśni czystość. W miejscach, gdzie zależy nam, żeby w żadnym stopniu nie było widać nic pod szybą, podświetlamy szkła lakierowane (wyglądają jak szkło Lacobel). Dzieje się tak np. przy obudowie geberitów.

Oba typy szkieł mogą występować w wersjach hartowanych.

Możemy dostarczyć zarówno szkło z podświetleniem, jak i szkło do podświetleń. Wszystko z montażem lub bez.