Centrum Usług Szklarskich

Panele szklane na ściany

Szkło z grafiką lub zdjęciem

Szkło ze zdjęciem lub grafiką to jedna z najnowszych propozycji w dziedzinie szkła. Jest połączeniem dekoracji, użyteczności i praktyczności. Obraz wiecznie żywy, który łatwo utrzymać w czystości, dlatego może zająć miejsce nawet narażone na zabrudzenia, czy chlapanie.

Zdjęcie można nanieść na trzy sposoby:

Zatem na wydruk zawsze patrzymy przez szybę, która dodaje wrażenie głębi, wyrazistości, połysku i ruchu zdjęciom.

Wygląd tych trzech rodzajów szyb od przodu jest praktycznie nie do odróżnienia.
Zatem którą technologię wybrać? Wszystko zależy od przeznaczenia szyby i miejsca gdzie ma być zamontowana.

Grafikę lub zdjęcie (jeśli ktoś nie ma własnego) wybieramy z banków zdjęć zamieszczonych na serwisach www.shutterstock.com lub www.fotolia.pl (na każdym z nich znajdziemy pogrupowane w wygodne kategorie ok. 30 milionów propozycji). Należy nam podać symbol zdjęcia lub link. W miarę możliwości dostosujemy format zdjęcia do formatu panelu szklanego. Zakup zdjęcia oraz wybranie rozdzielczości leży już po naszej stronie.

Maksymalna długość szkła ze zdjęciem w jednej tafli, jakie możemy wykonać to 6 mb w przypadku szkła zwykłego i 3,21 mb w przypadku szkła optiwhite.

Często, w ramach jednego pomieszczenia, Klienci łączą różne typy szyb. I tak np. na jednej ścianie montowana jest szyba z grafiką, tapetą lub ze wzorem, a na drugiej szyba lakierowana na jednolity kolor typu Lacobel.

Zapraszamy do lektury naszego Pomocnika w wyborze odpowiedniego szkła. Zapraszamy także do kontaktu bezpośredniego, doradzimy najlepsze rozwiązanie. Możemy wykonać samo szkło na wymiar, a także kompleksowo szkło wraz z usługą pomiaru-doradztwa-montażu.

Zapytania oraz wyceny proszę kierować na adres: info@centrum-uslug-szklarskich.pl.