Centrum Usług Szklarskich

Panele szklane na ściany

Szkło ze wzorem

Szkło z naniesionym wzorem, to już kolejna propozycja szkła dekoracyjnego. To rozwiązanie połowiczne między szybą w jednolitym kolorze, a szybą ze zdjęciem. Wzór jest najczęściej dwukolorowy. W tym systemie nie występują przejścia kolorów jeden w drugi, jest granica między jednym a drugim kolorem.

Wzór można nanieść na dwa sposoby:

Istnieje też możliwość naniesienia wzoru od spodniej strony szkła i podświetlenia go diodami LED, dzięki czemu wzór będzie bił światłem.

Możemy powielić Państwa wzór np. z tapety, płytki ceramicznej, ze zdjęcia, z gazety, itp. Doskonale wyglądają także napisy.

Maksymalna długość szkła ze zdjęciem w jednej tafli, jakie możemy wykonać to 6 mb w przypadku szkła zwykłego i 3,21 mb w przypadku szkła optiwhite. Możemy wykonać szkło w wersji hartowanej lub zwykłej.

Często, w ramach jednego pomieszczenia, Klienci łączą różne typy szyb. I tak np. na jednej ścianie montowana jest szyba z grafiką, tapetą lub ze wzorem, a na drugiej szyba lakierowana na jednolity kolor typu Lacobel.

Zapraszamy do lektury naszego Pomocnika w wyborze odpowiedniego szkła. Zapraszamy także do kontaktu bezpośredniego, doradzimy najlepsze rozwiązanie. Możemy wykonać samo szkło na wymiar, a także kompleksowo szkło wraz z usługą pomiaru-doradztwa-montażu.

Zapytania oraz wyceny proszę kierować na adres: info@centrum-uslug-szklarskich.pl.