Centrum Usług Szklarskich

Panele szklane na ściany

Szkło lakierowane jednolite typu Lacobel

Szkło kolorowe typu lacobel jest bardzo lubianym i wdzięcznym materiałem do wykańczania wnętrz. Ma piękny połysk, który nigdy się nie zestarzeje i nie zmatowieje. Jednolite stonowane kolory zapewnią naszemu wnętrzu spokój, harmonię. Natomiast intensywne kolory wprowadzą dynamikę i życie.

Panele ze szkła typu Lacobel to najbardziej popularne kolorowe szkło w aranżacji wnętrz. Czym jest Lacobel? To szkło przezroczyste float zwykłe (zielonkawe) lub bialutkie (np. optiwhite) pokryte z jednej strony specjalnym lakierem wysokiej jakości.
Znane jest ono powszechnie pod nazwą Lacobel® za sprawą światowego lidera produkcji szkła - AGC Glass, który produkuje to szkło w 25 kolorach w grubości 4mm, w taflach o wymiarach 160,5 x 255 cm. Szkła Lacobel® nie można hartować. Bardzo często stosujemy to szkło na ściany, fronty mebli, itd.

Wychodząc na przeciw Klientom i potrzebom nasza firma produkuje pod indywidualne zamówienia szkło typu Lacobel (identycznie wyglądające co Lacobel®), ale mające znacznie więcej zalet:

W szkle wykonamy wszystkie potrzebne wycięcia, np. na gniazdka, parapety, okap, skrzynki techniczne, itd.
Mocowanie szkła lakierowanego typu Lacobel do podłoża jest niewidoczne, nie ma potrzeby stosowania uchwytów, śrub, profili, itp.
Istnieje możliwość podświetlenia paneli szkła diodami LED.

Zapraszamy do lektury naszego Pomocnika w wyborze odpowiedniego szkła. Zapraszamy także do kontaktu bezpośredniego, doradzimy najlepsze rozwiązanie. Możemy wykonać samo szkło na wymiar, a także kompleksowo szkło wraz z usługą pomiaru-doradztwa-montażu.

Zapytania oraz wyceny proszę kierować na adres: info@centrum-uslug-szklarskich.pl.