Centrum Usług Szklarskich

Lustra srebrne i kolorowe

Łazienkowe i pokojowe

Wielką zaletą luster jest wrażenie powiększenia pomieszczenia. Jest to zbawienne zwłaszcza w łazienkach, toaletach, przedpokojach. Drugim bardzo ważnym walorem jest jego użyteczność, dlatego nie wyobrażamy sobie by można było odbyć poranną toaletę bez lustra, podobnie jest w garderobie czy przy drzwiach wyjściowych, gdzie się ubieramy.

W łazienkach najczęściej lustra są montowane na ścianie za pomocą spoin silikonowych. Odchodzi się już od montowania za pomocą ozdobnych śrub. Było to niepraktyczne. Częstym błędem przy samodzielnym montażu jest użycie niewłaściwego kleju, dlatego, aby nie wyszły plamy, proszę spytać sprzedawcę o właściwy klej.

Każde lustro przyklejane na ścianę wymaga szlifu. Lustra szlifujemy albo szlifem prostym maszynowym polerowanym z fazką 1mm, albo tzw. fazą, czyli szlifem skośnym o szerokości do wyboru od 0,5 cm do 4 cm (co 0,5cm).
Maksymalny wymiar lustra to 2,25 x 3,21metra.

Lustra mogą być prostokątne, ale też w każdym innym kształcie, nawet nieregularnym typu plama. Wykonujemy szablony do luster ze skosami czy łukami.

Lustra mogą Państwo nabyć w formatkach na określony wymiar lub kompleksowo z pomiarem i montażem. Zapewniamy krótkie terminy realizacji.

Zapytania oraz wyceny proszę kierować na adres: info@centrum-uslug-szklarskich.pl.