Centrum Usług Szklarskich

Lustra srebrne i kolorowe

duże lustra w halach, obiektach użyteczności publicznej

W ponad 30-letniej działalności naszej rodzinnej firmy wiele razy wyposażaliśmy w duże lustra duże obiekty, takie jak ośrodki sportowe, sale taneczne, siłownie, kluby fitness, szkoły oraz hotele i restauracje.
W większości klienci wybierają lustra o barwie naturalnej, czyli srebrne. Ale zdarza się też, zwłaszcza np. w siłowniach, że montujemy lustra brązowe, dzięki czemu w odbiciu człowiek wydaje się bardziej opalony.

Maksymalne wymiary jednej tafli to 321 x 225 cm. Praktyka pokazuje, że najczęściej Klienci wybierają lustra nieco mniejsze, tj. z tafli 255 x 160,5 cm w przypadku srebrnych i 275 x 160,5 cm lub 255 x 160,5 cm w przypadku brązowych i grafitowych. Możemy dociąć dowolną wielkość mieszczącą się w tych wymiarach.
Możliwe jest zamontowanie w jednym ciągu obok siebie wielu luster.

W większości do ośrodków sportowych, zwłaszcza gdzie lustra montowane są w ciągu, najczęściej wykańczamy je szlifem polerowanym maszynowym - fazka milimetrowa na krawędzi.
Do obiektów takich jak hotele, restauracje, spa Klienci najczęściej zamawiają fazę (szlif skośny) o szerokości 0,5 cm, 1 cm, 1,5 cm, 2 cm, 2,5 cm, 3 cm, 3,5 cm, 4 cm.

Zapytania oraz wyceny proszę kierować na adres: info@centrum-uslug-szklarskich.pl.