Centrum Usług Szklarskich

Drzwi i ścianki szklane

Ścianki szklane

Ściany i ścianki szklane to bardzo częste rozwiązanie w biurze, firmie czy w domu. Sposób na podzielenie przestrzeni bez jej utraty. Ściany szklane nie zabierają światła i nie przytłaczają. Po podziale nadal dają wrażenie powierzchni.
Ściany i ścianki szklane mogą składać się z jednego lub z bardzo wielu części. Mogą zawierać w sobie drzwi jedno lub dwu skrzydłowe, otwierane na zawiasach lub przesuwane. Można stworzyć rodzaj boksu ze szkła. Jest to świetne rozwiązanie jednocześnie pełne lekkości oraz maksymalnie solidne i bezpieczne.

Do ścianek zalecamy szkło hartowane lub hartowane laminowane. Drzwi i ścianki szklane wykonujemy najczęściej ze szkła hartowanego o grubości 10mm.

Zalecane rodzaje szkła:

Korzystamy tylko z dobrej klasy okuć do szkła wykonanych z mosiądzu lub stali nierdzewnej. Kostki montażowe, profile i inne mocowania dostępne są w wykończeniu: stal szczotkowana, tzw. inox, satynowane (anoda). O inne wykończenia proszę pytać sprzedawcę. Do drzwi możemy zamontować samozamykacz. Drzwi mogą mieć pochwyt, klamkę z kluczem lub bez.
Ścianki szklane wykonujemy kompleksowo lub w zakresie, którym Państwo sobie życzą.

Zapytania oraz wyceny proszę kierować na adres: info@centrum-uslug-szklarskich.pl.